PL | EN | RU

ZamówienieO nas

O nas

Szanowni Państwo,

Szkółka Drzewa i Krzewy Ozdobne ŁAPIŃSKI została założona w 1999 roku.

Na powierzchni 10 ha, w gruncie i w pojemnikach, uprawiany jest materiał młody i dorosły, kilkudziesięciu gatunków krzewów i drzew ozdobnych w bogatym asortymencie odmian (w tym szczepionych). Dodatkiem uzupełniającym do tej oferty jest produkcja pnączy i bylin. Staramy się aby oferta szkółki była pełna i wszechstronna. 

Od chwili powstania naszej szkółki dokładamy wszelkich starań, aby nasza produkcja była wysokiej jakości i w coraz większym asortymencie. Każdego roku wprowadzamy do sprzedaży nowe pozycje roślinne. Łącznie oferujemy dla klientów hurtowych i detalicznych ponad 1000 gatunków i odmian roślin ozdobnych. 

Staramy się, aby przy zakupach otrzymali Państwo możliwie szeroką informację o roślinach (dobór gatunków i odmian, sadzenie, pielęgnacja, ochrona przed szkodnikami). 

Szkółka drzew i krzewów ozdobnych znajduje się 36 km od Warszawy w kierunku na Węgrów, we wsi Kolonie Stanisławów. Sprzedaż detaliczną i hurtową prowadzimy w sezonie od poniedziałku do piątku od 8:00 do 18:00, a w soboty od 8:00 do 15:00.

Zapraszamy do Koloni Stanisławów.

Cena hurt netto:
Cena detal brutto:    Wypełnij formularz

    Dostępne (szt.):
    Zamawiam (szt.):